
Szkło powiększające z zaciskiem do mocowania na krawędzi stołu; dostępne są trzy typy, różniące się średnicą soczewki i powiększeniem. Typ G-818-09 ma średnicę szkła powiększającego 88 mm i powiększenie 6D, typ G-818-11 108 mm, 4D i typ G-818-13 130 mm, 2D. Oprócz głównej soczewki, modele G-818-09 i G-818-11 posiadają również małą soczewkę pomocniczą bezpośrednio na powierzchni lupy o powiększeniu 12D.
Uchwyty na lupy znajdują się na elastycznych podstawkach. Po wygięciu do wymaganego kształtu będą one niezawodnie utrzymywać się w wymaganych pozycjach. Aby oświetlić pole widzenia, lupa jest wyposażona w parę białych diod LED zasilanych bateryjnie. Oświetlenie nie wymaga zasilania sieciowego 230V. Oświetlenie jest włączane za pomocą mikroprzełącznika na górze. W celu ochrony przed zarysowaniem soczewki, w zestawie znajduje się wiązany pokrowiec ochronny z tkaniny.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 25 mmśrednica 108 mm |
| Oprawa | 2 x biała dioda LED |
| Przełącznik | przycisk na głowicy lupy |
| Długość ramion | 180 mm |
| Napięcie zasilania | 4x baterie LR1130 |
| Waga opakowania [kg]: | 0.27 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 25 mmśrednica 108 mm |
| Oprawa | 2 x biała dioda LED |
| Przełącznik | przycisk na głowicy lupy |
| Długość ramion | 180 mm |
| Napięcie zasilania | 4x baterie LR1130 |
| Waga opakowania [kg]: | 0.27 kg |