wskazania pracy sprężarki i ogrzewania spiralnego są sygnalizowane diodami LED na odpowiednich potencjometrach. Wylot rury gorącego powietrza umożliwia montaż wszystkich dostępnych typów przystawek gorącego powietrza z naszej oferty. W zestawie znajduje się wyposażenie kompletnej stacji lutowniczej, w tym uchwyt na pióro lutownicze z trzpieniem na wlewkę cyny, gąbka i oczywiście mikrolutownica z podstawową końcówką T-0.8D. Dioda LED na przednim panelu służy do wskazywania nagrzania grotu. Temperaturę ustawia się potencjometrem, wybierając wartości na skali w °C.
Oprócz funkcji lutowania i rozlutowywania, ta stacja do obróbki nadaje się również jako spawarka do tworzyw sztucznych dzięki szerokiej gamie przystawek i zakresowi regulacji temperatury.
Komponenty: uchwyt na gorące powietrze, stojak na pióro lutownicze, gąbki, dysze gorącego powietrza o średnicy 5, 8, 10 mm (przekrój okrągły)
Ta stacja lutownicza jest kompatybilna z szeroką gamą grotów lutowniczych serii 900 i dysz gorącego powietrza.
| Stacja gorącego powietrza | |
|---|---|
| Typ | pulpit |
| Kontrola temperatury powietrza | analogowy (potencjometr) |
| Wskaźnik temperatury gorącego powietrza | nie |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Typ generatora wydmuchiwanego powietrza | sprężarka membranowa |
| Kontrola przepływu powietrza | analogowy (potencjometr) |
| Wskaźnik przepływu powietrza | nie |
| Funkcja przedłużania żywotności spirali gorącego powietrza | nie |
| Mikrolutowanie | tak |
| Desolder | nie |
| Odsysanie oparów z końcówki do mikrolutowania | nie |
| Pęseta próżniowa | nie |
| Podgrzewanie | nie |
| Źródło laboratoryjne | nie |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 190-130-250 mm |
| Mikrolutowanie | |
| Kontrola temperatury | analogowy (potencjometr) |
| Wskaźnik temperatury | nie |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | nie |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Typ pióra lutowniczego | pióro lutownicze (kompletne) |
| Waga opakowania [kg]: | 4 kg |