Różni się od typu 936 instalacją zasilacza o większej mocy wejściowej wkładu grzejnego (60 W) i mocną spiralą oporową do podgrzewania grotu. Dzięki mocniejszemu elementowi grzewczemu grot nagrzewa się do żądanej temperatury znacznie szybciej, a temperatura jest bardziej stabilna podczas lutowania.
W zestawie znajduje się wyposażenie kompletnej stacji lutowniczej zawierającej uchwyt na grot lutowniczy z trzpieniem na cynowy króciec i gąbkę. Dioda LED na przednim panelu służy do wskazywania nagrzania grotu.
temperaturę ustawia się za pomocą potencjometru, wybierając wartości na skali w °C.
W zestawie: gąbka i podstawka
Mikrolutownica jest kompatybilna z szeroką gamą grotów lutowniczych serii 900.
Parametry
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | analogowy (potencjometr) |
| Wskaźnik temperatury | nie |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | nie |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Typ pióra lutowniczego | NET 807 |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.13 kg |
Więcej parametrów
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | analogowy (potencjometr) |
| Wskaźnik temperatury | nie |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | nie |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Typ pióra lutowniczego | NET 807 |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.13 kg |