Przenośna serwisowa mikrolutownica Yihua 908D 65W z cyfrową kontrolą temperatury i bogatym zestawem akcesoriów oraz poręczną walizką ułatwiającą transport.
Mikrolutownica Yihua 908D składa się z pióra lutowniczego
serii 900 z wymiennymi
grotami, które jest podgrzewane przez potężny ceramiczny element grzejny o mocy 65 W, który jest sterowany cyfrowo, z zakresem temperatur
200 - 480°C oraz kompaktową jednostką sterującą, która zawiera trzycyfrowy podświetlany na czerwono wyświetlacz segmentowy, na którym można zobaczyć ustawioną, a następnie rzeczywistą temperaturę. Temperatura jest regulowana za pomocą pokrętła. Nad wyświetlaczem znajduje się również przełącznik między stopniami Celsjusza i Fahrenheita. Jest też przełącznik.
Bogate akcesoria obejmują 5 wymiennych końcówek o różnych kształtach - patrz zdjęcie, miedzianą gąbkę w metalowym pudełku do czyszczenia końcówek, metalowy stojak na pióro lutownicze, rurową puszkę, wysokiej jakości zakrzywioną szpiczastą pincetę SMD i poręczny aluminiowy śrubokręt z 8 końcówkami - 4 krzyżowymi i 4 płaskimi. Magnes neodymowy przytrzymuje bity. Całość zapakowana jest w poręczną plastikową walizkę.
Mikrolutownica Yihua 908D jest wystarczająco mocna do normalnego lutowania, jest łatwa do przenoszenia i szczególnie nadaje się do lutowania serwisowego.
Bezpieczna dla ESD.
Parametry
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowy (potencjometr) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | tak |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 1.17 kg |
Więcej parametrów
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowy (potencjometr) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | tak |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 1.17 kg |