Różowa lampa kosmetyczna IB-178 ze szkłem powiększającym i regulowanym ramieniem z możliwością przymocowania do stołu jest doskonałym pomocnikiem w salonach kosmetycznych i studiach paznokci podczas manicure, modelowania paznokci, aplikacji sztucznych rzęs i innych zabiegów kosmetycznych. Lampa wyposażona jest w energooszczędne oświetlenie LED, które nie emituje ciepła. Szklana soczewka lampy o średnicy 178 mm ma 5 dioptrii, co odpowiada powiększeniu 2,25x. Dodatkowo w dużą soczewkę wbudowane jest małe szkło powiększające o średnicy 24 mm i mocy optycznej 20 dioptrii (powiększenie 6x).
Soczewka lampy wykonana jest z wysokiej jakości szkła, a nie z mniej trwałych i mniej stabilnych tworzyw sztucznych. Lampy te wyróżniają się
systemem łatwo wymienialnych soczewek, które można wyjąć z lampy bez konieczności demontażu. Soczewki są osadzone w plastikowej ramce z zamkami bagnetowymi i wystarczy je obrócić, aby je zwolnić, po prostu wyjąć i wymienić na inne. Szczególnie przydatne w punktach serwisowych, w których konieczne jest serwisowanie komponentów o różnych rozmiarach. Nie zawsze można sobie poradzić z jednym powiększeniem, a ta lampa bardzo elegancko rozwiązuje ten problem.
Oświetlenie lampy zapewniają
84 mocne białe diody LED SMD (0,2 W/szt.), które razem dają bardzo solidne
1800 lumenów (prawie odpowiednik żarówki 100 W). W przeciwieństwie do klasycznego wariantu ze świetlówką, rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić sporo kosztów, zarówno energii elektrycznej, jak i wymiany świetlówek. Diody LED mają znacznie dłuższą żywotność. Całkowity pobór mocy lampy wynosi zaledwie
18 W.
Mniej widoczną cechą tych lamp jest niewątpliwie
regulacja jasności lampy. Lampa Mega może być regulowana za pomocą jednego przycisku w krokach
25% - 50% - 75% - 100% i wyłączona. Temperatura barwowa lampy wynosi
5600 - 6000K,
co odpowiada światłu dziennemu.
Lampa jest utrzymywana przez bardzo solidny dwuramienny przegubowy mechanizm pozycjonujący, który umożliwia ustawienie lampy w żądanej pozycji bez konieczności dokręcania śrub blokujących. Po ustawieniu lampy w żądanej pozycji, pozostaje ona na swoim miejscu i nie przewraca się. Ramię lampy jest w całości metalowe. Ramię lampy jest przymocowane do blatu stołu za pomocą małego imadła, które jest przymocowane do krawędzi stołu. Długość wyprostowanego ramienia wynosi 83 cm
Lampa w kolorze różowym jest szczególnie odpowiednia jako funkcjonalny dodatek do stołów roboczych w studiach paznokci i salonach kosmetycznych.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Kolor | Różowy |
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 16W |
| Oprawa | 84x diody LED SMD |
| Kontrola jasności | 0-25-50-75-100% za pomocą przycisku |
| Długość ramion | 820 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 4 kg |
Więcej parametrów