mocna lampa serwisowa 3500lm z dotykowym sterowaniem i możliwością zmiany temperatury barwowej 3000-6000K w kolorze białym z regulowanym ramieniem i dużą prostokątną głowicą z 540 diodami LED pokrytymi mlecznym dyfuzorem emitującym miękkie i równomiernie rozproszone światło, do jasnego oświetlenia obszaru roboczego w warsztacie, centrum serwisowym, szkołach lub w domu na stole warsztatowym majsterkowicza lub modelarza.
Najmocniejszy model lampy serwisowej IB-9507 ma moc 48 W i jasność do 3500 lm, jasność lampy można regulować w pięciu krokach: 25, 40, 60, 75 i 100%. Oprócz
jasności możliwa jest
również zmiana temperatury barwowej w pięciu krokach w zakresie 3000-6000k, tj. od bardzo ciepłej (3000K) przypominającej słońce o zachodzie słońca lub klasyczną żarówkę do bardzo zimnej biało-niebieskiej (6000K) przypominającej światło fluorescencyjne. Dzięki możliwości regulacji jasności i temperatury barwowej, każdy może ustawić lampę według własnych potrzeb, tak aby światło było przyjemne dla oczu o każdej porze dnia.
Przycisk włączania, przyciski regulacji jasności i temperatury znajdują się na głowicy lampy i są wrażliwe na dotyk, sterowanie jest bardzo łatwe i intuicyjne, po wyłączeniu i ponownym włączeniu lampa zapamiętuje ostatnie ustawienie jasności i temperatury barwowej.
dzięki strumieniowi świetlnemu wynoszącemu aż 3500lm,
lampa przy pełnej mocy jest w stanie oświetlić dużą przestrzeń nie tylko na stole, ale także poza nim, np. w warsztacie podczas serwisowania samochodu, roweru czy motocykla lub podczas naprawy sprzętu ogrodowego, większych urządzeń itp.
Lampa mocowana jest do blatu stołu za pomocą małego metalowego imadła, które mocuje się do krawędzi blatu stołu o grubości do 55 mm. Lampa jest tylko wsuwana w imadło i można ją łatwo wyjąć w dowolnym momencie. Korpus lampy składa się z dwuramiennego mechanizmu przegubowego, który umożliwia ustawienie lampy w żądanej pozycji bez konieczności dokręcania śrub blokujących. Maksymalna wysokość głowicy lampy od stołu wynosi około 70 cm. Ramię ma 72 cm długości i można je praktycznie wyprostować i przechylić w dowolnym miejscu w promieniu 70 cm od podstawy lampy. Lampa na maksymalnej wysokości oświetla powierzchnię stołu o długości ok. 120 cm.
Zasilanie lampy zapewnia dołączony do zestawu zasilacz do gniazdka o napięciu wyjściowym 27,5V/1,5A, który podłączany jest do lampy za pomocą koncentrycznego złącza 5,5x2,1mm, długość kabla zasilającego wynosi 120cm.
Lampa
IB-9507 , zasilacz.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Kolor | Biały |
| Typ źródła światła | LED |
| Wejście zasilania | 48W |
| Oprawa | 540LED |
| Przełącznik | Dotyk |
| Kontrola jasności | Dotknij 5 poziomów |
| Długość ramion | 2x 360 mm |
| Materiał | metal + plastik |
| Napięcie zasilania | Zasilanie gniazda 27,5V 1,5A |
| Waga opakowania [kg]: | 3.65 kg |
Więcej parametrów