| Napięcie | 230V |
| Maksymalny prąd | 10A |
| Długość | 3m |
| Kabel | 3x1mm H05VV-F |
| Wtyczka do gniazda | kątowa |
| Kolor | czarny |
| Izolacja | PVC |
| Waga | 300g |
| Waga opakowania [kg]: | 0.35 kg |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalny prąd | 10A |
| Długość | 3m |
| Kabel | 3x1mm H05VV-F |
| Wtyczka do gniazda | kątowa |
| Kolor | czarny |
| Izolacja | PVC |
| Waga | 300g |
| Waga opakowania [kg]: | 0.35 kg |
Przez ten czas przeszliśmy długą drogę.
Jeśli interesuje Cię nasza historia, czytaj więcej.
Dziękujemy za Wasze zaufanie!
Wpisz adres e-mail, którego używałeś do zakupów u nas. Wyślemy na niego instrukcje dotyczące resetowania hasła.
Dziękujemy za Twoją informację zwrotną.
Informacja zwrotna nie została wysłana z powodu błędnej weryfikacji.